Skool & NNG Mentorprogram

Az NNG és a Skool arra vállalkozott, hogy  a középiskolai informatika oktatást összekapcsolja a technológia világával.

Hipik Angéla, mint vállalkozó kedvű informatika tanár csatlakozott a programhoz., így  2018. november 19 – én gimnazistáink Angyal Miklós, az NNG munkatársa által vezetett projektnek lehettek aktív részesei.

Megtudtuk, hogy az NNG olyan szoftvereket fejleszt, melyek biztonságosabb vezetési élményt nyújtanak felhasználóiknak.

Megismerkedtünk az OpenStreetMap alkalmazással, mely egy szabad és szerkeszthető világtérkép. Bármi olyan, bennünket érdeklő elemet ábrázolhatunk segítségével, ami fizikailag létezik.

A program révén 2018. november 30 – án az informatika fakultáció hallgatóinak lehetősége nyílik  bepillantani egy sikeres tech cég működésébe, hisz vendégei lehetnek az NNG cégnek.

Köszönjük a szervezőknek.